Davet

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

 

Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği ve Otoloji Nörootoloji Derneğinin katkılarıyla Endoskopik Kulak Cerrahisi Çalışma Grubu tarafından organize edilen II. Ulusal Endoskopik Kulak Cerrahisi Kongresi 16-17 Şubat 2018 tarihlerinde Mersin, HiltonSA Otel’de gerçekleştirilecektir. 

 

Dünyada ve ülkemizde endoskopik kulak cerrahisi hızla gelişmektedir. Bu cerrahinin gelişmesi ile birçok yeni yaklaşımlar tanımlanmaya başlanmıştır. Ülkemizde de bu konudaki yeni gelişmelerin ve tekniklerin daha da ileriye taşınmasında birikim ve deneyimlerin bilimsel bir ortamda sunulup tartışılması gereklidir. Bu bilimsel ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı çok önemlidir. Birçok panelin yer alacağı sunumlar dışında mikroskobik ve endoskopik canlı kadavra diseksiyonları yapılacaktır. 

 

Teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dallarımızla ilgili endüstrinin temsilcileri sizler için çok güzel sürprizler planlamaktadırlar. Kulak Burun Boğaz hekimlerinin ve Odyoloji Bilim dalında çalışan tüm arkadaşlarımızı bilimsel düzeyi yüksek sunumlarla ve zengin sosyal etkinliklerle Mersin’de ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

 

Saygılarımızla.

 

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Kemal GÖRÜR